Zintegruj swój team
z RESTartem!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Potrzebujesz integracji, spotkania firmowego czy teambuilding'u?

Integracja zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej to coś czym nasz zespół zajmuje się codziennie.

Zorganizowaliśmy wiele wydarzeń, których głównym zadaniem był teambuilding, a ich swobodny charakter przy równoczesnym zachowaniu pełnego profesjonalizmu jest bliski naszym sercom.

Chcemy byście w trakcie obchodów świątecznych w swojej firmie, na urodzinach waszej organizacji czy też podczas ważnych spotkań firmowych, byli skupieni głównie na celebrowaniu chwili. Dlatego zdejmiemy z Waszych barków organizację i produkcję, byście mogli skupić się na tym co naprawdę ważne.

Co możemy dla Ciebie zorganizować?

Wydarzenia

Wybierz formę w jakiej chcesz przeprowadzić Integrację w swoim zespole, a my zajmiemy się resztą. Dobierzemy atrakcje, stworzymy dedykowane grafiki i animację, stworzymy platformę internetową dla Twojego wydarzenia, zajmiemy się realizacją i produkcją.

Warsztaty online

Niezależnie od zainteresowań Twojego zespołu, przygotujemy propozycje warsztatów, które połączą przyjemne z pożytecznym.

Produkcja i wysyłka paczek prezentowych

To szczególnie popularny w czasach pandemii sposób na docenienie pracowników. Przygotujemy i dostarczymy paczki do wszystkich członków Twojego zespołu. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie prezenty, które obrandujemy we wskazany przez Ciebie sposób i dostarczymy je pod konkretne adresy.

Dedykowane quizy

To świetna forma grywalizacji, którą pomożemy Ci zrealizować. Stworzymy dedykowany quiz z brandingiem Twojej firmy i o wybranej przez Ciebie tematyce.

Występy artystyczne i koncerty

Część artystyczna podczas integracji to idealne rozwiązanie na duże wydarzenia. Pomożemy w kontakcie z artystami i produkcji eventu.

Q&A z artystami

Jako element wydarzenia, świetnie uzupełni integrację, zapewniając ekskluzywny dostęp do znanych osób.

Wyjazdy integracyjne

Chciałbyś połączyć pracę z wypoczynkiem? Proponujemy Ci wyjazd z Twoim zespołem, gdzie w ciągu dnia, będziecie mogli wykonywać Wasze codzienne obowiązki, a wieczorem przygotujemy specjalnie dla Was atrakcje integracyjne z elementami teambuildingu.

Teambuilding

Zintegrowany zespół to efektywny zespół. Przygotujemy dla Ciebie rozwiązania, które pomogą zacieśnić więzi w Twoim zespole przy dobrej zabawie.

Zaufali nam

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dlatego chcemy poznać bliżej Ciebie i Twoje wydarzenie. To pozwoli nam dobrać odpowiedni zakres naszych działań oraz dostosować się do charakteru wydarzenia. Skontaktuj się z nami!

To jak, działamy?

Wypełnij formularz, odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin. Przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę.