Zorganizuj świąteczny czas
z RESTartem!

Spotkanie świąteczne, wizyta Św. Mikołaja, a może prezenty?

Świąteczne odliczanie już się rozpoczęło!

Biuro to miejsce, w którym spędzamy większość naszego czasu, czasami więcej niż we własnym domu. Dlatego też, wiele osób traktuje często swoje miejsce pracy jako drugi dom. Pozwól nam w okresie świąteczno-noworocznym przenieść trochę magicznego nastroju do miejsca, w którym spędzasz tak wiele czasu!

Magiczne Święta w pięknej scenerii, blask choinki, ciepło i dźwięki świątecznych piosenek sprawią, że Święta w Twoim biurze pozostaną w Waszych wspomnieniach na zawsze. Christams Party może odbyć się u Was w biurze, ale możemy też zaproponować Wam inne ciekawe lokalizacje!

Masz międzynarodowy zespół, więc nie wszyscy świętują Boże Narodzenie? Święta w biurze to jednak nie jedyna forma atrakcji, jaką możesz zagwarantować swoim pracownikom. Idealnym rozwiązaniem może okazać się również impreza będąca podsumowaniem roku w zaproponowanym przez nas miejscu, czyli tzw. New Year Party.

Nie masz czasu na organizację dużego przyjęcia? Z chęcią zaproponujemy Ci wizytęŚwiętego Mikołaja, który wręczy w trakcie pracy prezenty dla Twojego zespołu.
Twój team pracuje zdalnie? Nie ma problemu! Przygotujemy dla Was specjalne paczki prezentowe, i dostarczymy je bezpośrednio pod drzwi każdego pracownika na „homeoffice”!

To Ty wybierzesz jak chcesz świętować zakończenie roku.

Co możemy dla Ciebie zorganizować?

Gala świąteczno-noworoczna

Organizacja gali w okresie zimowym to przedsięwzięcie, które wymaga umiejętności zgrania wielu spraw. Organizując je, trzeba zaplanować, zrealizować i skoordynować wiele działań, jak i osób. O niczym nie można zapomnieć!
W osiągnięciu świątecznego efektu WOW, pomożemy Wam właśnie my!

Wigilia firmowa

Zorganizuj wigilię firmową!
Znajdziemy dla Was miejsce z niepowtarzalnym klimatem, które sprawi, że ten przedświąteczny czas zostanie na długo zapamiętany.
Wykorzystaj tę okazję, aby jeszcze bardziej wzmocnić więzi w zespole!

Mikołaj w Twoim biurze

Zorganizujmy wizytę Świętego Mikołaja w Twoim biurze, które przeobrazimy w biegun północny!
Oferujemy kompleksowe usługi, podczas których każdy otrzyma prezent od Mikołaja, a dodatkowo Mikołaj wraz z swoimi kompanami dostosuje się do ramowego programu.
W czasie takiego przedsięwzięcia cały zespół Mikołaja czynnie dba o dobre samopoczucie i atmosferę. która zapada w pamięci.

Prezenty świąteczne

Zabawmy się w Świętego Mikołaja wręczając pracownikom lub klientom prezenty świąteczne!
To nie tylko miły gest, ale też podziękowanie za cały rok pracy!
Pamiętaj – doceniony pracownik, to lepiej zmotywowany pracownik!

Zaufali nam

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dlatego chcemy poznać bliżej Ciebie i Twoje wydarzenie. To pozwoli nam dobrać odpowiedni zakres naszych działań oraz dostosować się do charakteru wydarzenia. Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz, odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin. Przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę.