Kierownictwo produkcji
Twojego wydarzenia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Rozszerz swój zespół na czas wydarzenia

Brakuje Ci mocy przerobowych wewnątrz własnej organizacji? Nie masz doświadczenia w produkcji wydarzeń? Potrzebujesz kontaktu do sprawdzonych
i niezawodnych podwykonawców?

Jesteśmy tu właśnie po to by zaoferować Ci swój czas i doświadczenie. Nasz zespół to doświadczeni Project Managerowie, którym nie straszne żadne wyzwania!

Czym się dla Ciebie zajmiemy?

Przejęcie kontaktu z klientem pod Twoim brandem

Twój klient nie zauważy, że zajmuje się nim ktoś spoza Twojej firmy, co jednocześnie pozwali Ci na realizacje większej ilości zleceń w jednym czasie. Czas nie jest już ograniczeniem!

Znalezienie odpowiedniego obiektu do realizacji Twojego wydarzenia

Wraz z naszym czasem dostajesz nasze kontakty! Pomożemy Ci dobrać odpowiednią przestrzeń do charakteru realizowanego przez Ciebie wydarzenia.

Opracowanie budżetu wydarzenia

Kwestie finansowe to jeden z najważniejszych aspektów eventu. Możemy zdjąć z Ciebie tą odpowiedzialność i pomożemy w optymalizacji kosztów!

Opieka nad Twoją przestrzenią

Jesteś właścicielem przestrzeni, jednak nie masz dostępu do bazy klientów? Pomożemy Ci wejść na rynek, jednocześnie zapewniając komfort i elastyczność. Przecież Project Manager nie musi być zatrudniony na stałe!

Promocja wydarzenia i obsługa mediów społecznościowych

Wszyscy Twoi specjaliści od SM są zajęci? Daj nam zająć się promocją Twojego wydarzenia, a sam skup się na produkcji!

Poznaj nas!

Kacper

Kacper

Pomysłodawca i założyciel RESTart Event.  Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Branżę spotkań poznał od wolontariusza po Projekt Managera.

Dodatkowo, do niedawna pełnił funkcje Prezesa Zarządu Agencji Artystycznej GAP oraz Dyrektora „Open Eyes Art Festival”.

Współtworzył międzynarodowe kongresy, konferencje naukowe, sympozja studenckie, a także akcje charytatywne. Ma również doświadczenie w kompleksowej produkcji spektakli, wystaw oraz wydawnictw muzycznych.

Hobbistycznie zajmuje się tworzeniem treści audiowizualnych oraz montażem filmów.

Zaufali nam

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dlatego chcemy poznać bliżej Ciebie i Twoje wydarzenie. To pozwoli nam dobrać odpowiedni zakres naszych działań oraz dostosować się do charakteru wydarzenia. Skontaktuj się z nami!

To jak, działamy?

    Wypełnij formularz, odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin. Przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę.