Eventy stacjonarne,
hybrydowe i online
#zRESTartuj swoje wydarzenie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kompleksowa organizacja wydarzeń

Agencja eventowa RESTart to zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt realizacji o przeróżnym stopniu zaawansowania, od małych wystąpień panelowych po ogromne, międzynarodowe konferencje na kilka tysięcy osób.

Obsługujemy wydarzenia kompleksowo lub w części, wszystko zależy od Ciebie.

Czym się dla Ciebie zajmiemy?

Produkcja dedykowanej platformy streamingowej

To obecnie wizytówka każdego dobrego wydarzenia, który przewiduje dostęp online dla swoich widzów. Platforma będzie zgodna z brandem eventu oraz dostosowana pod względem funkcjonalności do wydarzenia.

Zapewnienie systemu rejestracyjnego

Stworzymy szablon rejestracji kompatybilny z dowolnym, wybranym przez Ciebie systemem płatności, obsługującym rejestrację również na miejscu Twojego wydarzenia.

Ustalenie harmonogramu działań

Ustalimy harmonogram działań, byś mógł mieć do niego dostęp w każdym momencie i był zorientowany na jakim etapie jest obecnie produkcja wydarzenia. Dostosujemy się do Twoich potrzeb, niezależnie czy wydarzenie będzie odbywało się w formie hybrydowej, stacjonarnej czy online.

Catering oraz firmy partnerskie

Odpowiednio zaplanujemy rozmieszczenie stoisk partnerskich oraz dobierzemy ofertę cateringową na Twoim wydarzeniu. W przypadku wydarzeń online oraz hybrydowych zaproponujemy alternatywne rozwiązania dostoswane do Twoich potrzeb.

Scenariusz wydarzenia

Jest to bardzo istotny element podczas organizacji wydarzenia. Dzięki scenariuszowi przydzielimy wszystkie zadania do konkretnych zespołów, co pozwoli sprawnie zarządzać całą realizacją.

Stworzenie wizji wydarzenia

Wszystkie wydarzenia powinny być realizowane z pomysłem. Wspólnie przygotujemy koncepcję, spełniając wszystkie Twoje wytyczne zarówno pod względem charakteru, merytoryki, jak i formy eventu.

Produkcja animacji, grafik oraz brandingu

Pomożemy Ci zarówno w produkcji grafik dostosowanych do key visual’u Twojego wydarzenia, jak i produkcji całej szaty graficznej.

Zaufali nam

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dlatego chcemy poznać bliżej Ciebie i Twoje wydarzenie. To pozwoli nam dobrać odpowiedni zakres naszych działań oraz dostosować się do charakteru wydarzenia. Skontaktuj się z nami!

To jak, działamy?

Wypełnij formularz, odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin. Przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę.